CCTV Çözümleri


IP kamera ve NVR tabanlı CCTV talepleriniz için yerinde keşif, ihtiyaç duyulan teknik özellikler doğrultusunda ürün seçimi ve projelendirme, tüm gerekli network altyapısı ile birlikte deneyimli proje ve teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bina içi ve çevre güvenliği için gerekli tüm altyapı tarafımızdan tesbit edilip kurulum, devreye alma ve ardından teknik destek aşamaları ile birlikte anahtar teslim olarak sunulmaktadır. 

3CX Bakım Anlaşması


3CX kurulum ve entegrasyonu sonrasında, 3CX santral işletimi, yedekleme, güncelleme, kullanıcı tanımları, VoIP operator sorunları, kullanıcı ekleme/çıkarma/değişiklik gibi konularda bizimle bakım anlaşması yaparak iletişim problemlerini tamamen aklınızdan çıkarabilirsiniz. Uzman ekibimiz 3CX sisteminizin sürekli olarak en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak, çıkacak güncellemeleri sürekli takip edip entegre ederek sisteminizi güncel halde tutacaktır.

Ayrıca 3CX sisteminizin tüm olanaklarından en iyi şekilde faydalanabilmeniz için güncellemelerin getirdiği tüm yeni olanakları firmanıza entegre edip, sistemi en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacağız.

Network Altyapı Çözümleri


Cat 5E, Cat 6 UTP Kablolama ve Priz ve Patch Panel Sonlandırma,

Fiber Optik Kablolama, Sonlandırma ve Montajı

Switch, Convertor ve Lan Modülleri Montaj-Konfigürasyonlan

Wireless Network (Indoor/Outdoor) Montaj-Konfigürasyonları

Lan Modem Montaj-Konfigürasyonları

Rack Montaj ve Kurulumları

Sistem Odası Projelendirme ve Kurulumu

Veri merkezi çözümleri


Bir veri merkezinin ihtiyacı olan yapısal kablolama, kabinet düzenleme, UPS teçhizatı, ortam izleme (ısı, elektrik, yangın algılama), güvenlik gibi tüm konularda anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Router Kurulumu ve Konfigürasyonu
Switchler
DSL Ürünler
Remote Access Çözümleri
VPN Çözümleri
Firewall Çözümleri
ISDN - PRI/BRI
Hat Teçhizatları SDH/PDH
Voice / Data / Video Entegrasyonu
VoIP

3CX Kurulumu


Şirket boyutu ve kapasitesine göre, fiziksel server, sanal server veya miniPC üzerine 3CX IP PBX kurulum ve entegrasyonu gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında IP telefon setlerinin kurulum ve ayarları, tercih ettiğiniz operatör için trunk ayarları, analog hatlar için gateway kurulumu, PC ve akıllı telefonlar üzerine softphone kurulumu bu aşamada yapılmaktadır. Sistem yöneticileriniz için web arayüzünden sistem yönetimi eğitimi, kullanıcılar için temel kullanım eğitimi de kapsam dahilindedir.